Zoštíhlenie tela >>

Maximum
pre vaše telo

Inovatívna technika chudnutia pomocou metódy BRS v sebe spája tri dôležité procedúry – rádiofrekvenciu, kavitáciu a endomasáž.

Zoštíhlenie tela >>

Maximum
pre vaše telo

Inovatívna technika chudnutia pomocou metódy BRS v sebe spája tri dôležité procedúry – rádiofrekvenciu, kavitáciu a endomasáž.

BRS - intenzívne zoštíhlenie

BRS Body Reducing System je intenzívne spevnenie a zoštíhlenie postavy vďaka kombinácii troch krokov vrámci jednej procedúry. BRS v sebe spája tri dôležité procedúry – rádiofrekvenciu, kavitáciu a endomasáž.

Procedúra trva 50 minút. Tato procedúra je neinvazivna . Je vhodné absolvovať 5 až 10 sedení aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky. Sedenia su naplánované 1x do týždňa, s tým že všetky potrebné informácie a plán klient dostane pri prvotnej konzultácii.

Čo rieši BRS:

Všetky typy a formy celulitídy

lokálna adipocita

Selektívne formovanie postavy

Chudnutie v centimetroch

Spevnenie pokožky tela

Detoxikácia organizmu

Už po prvom ošetrení je to viditeľný rozdiel v centimetroch, pokožka je hladšia a pevnejšia.

Ako BRS procedúra prebieha?

Prvá fáza
Vďaka jedinečnej štvorpólovej hlavici je možné ošetriť väčšiu časť tela. V prvotnej fáze sa na ošetrované miesto nanáša špeciálne sérum, ktoré napomáha uvoľneniu podkožného tkaniva a rozširuje póry na pokožke. Kavitačnou procedúrou sa pôsobí presne na oblasti, ktoré chcete vyformovať a pomocou špeciálnej hlavice sa rozbíjajú tukové bunky. Ďalšia fáza zahŕňa masáž infračerveným svetlom, ktorá stimuluje lymfatický a obehový systém a ktorá predstavuje nevyhnutnú súčasť po každom ošetrení kavitáciou. Rozbité tukové bunky sa v dôsledku zrýchleného lymfatického systému vyplavia z tela von.

Druhá fáza
Ďalšia fáza zahŕňa masáž infračerveným svetlom, ktorá stimuluje lymfatický a obehový systém a ktorá predstavuje nevyhnutnú súčasť po každom ošetrení kavitáciou. Rozbité tukové bunky sa v dôsledku zrýchleného lymfatického systému vyplavia z tela von.

Tretia fáza
A napokon funkcia rádiofrekvencie stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, ktoré vyhladia vašu pokožku a dodajú jej pružnosť. Ani jedno zo spomenutých ošetrení nie je bolestivé.

Výhody procedúry

Bez skalpela

BRS je efektívna a neinvazívna procedúra

Bezbolestne

Procedúra je úplne bezbolestná

Rýchlo

Jedna procedúra trvá približne 50 minút

Cena zákroku

85 EUR

Výsledná cena a náročnosť zákroku sa určí pri osobnej konzultácii s lekárom na našej klinike

Pred každým zákrokom alebo procedúrou je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.