Liftingové ošetrenie >>

Coolifting,
Mladosť nepočká

Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času. Coolifting už v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Liftingové ošetrenie >>

Coolifting,
Mladosť nepočká

Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času. Coolifting už v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Coolifting tváre

Coolifting ošetrenie je vynikajúci spôsob na dosiahnutie okamžitého liftingového účinku, zjemnením povrchových a redukciou hlbokých vrások. Opakovaním ošetrenia vo forme kúr dochádza k rejuvenizačnému efektu. Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožňuje vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok.

Coolifting v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Časté otázky

Čo je Coolifting?
Revolučný registrovaný systém, ktorý umožni vykonávať šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy.

Ako to funguje?

Pištoľ Coolifting vysiela na tkanivá tváre silný tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a veľmi vysokom podtlaku v kombinácií s vysoko koncentrovanými atomizovanými účinnými látkami.

Čo budem cítiť počas ošetrenia a po ňom?
Tlak aplikácie účinných látok a teplota sú technicky kontrolované, ošetrenie je bez pocitu diskomfortu. Žiadna špeciálna starostlivosť nie je potrebná po ošetrení.

Koľko sedení je potrebných?
Coolifting je jedno 5 minútové ošetrenie, ktoré dokáže dočasne omladiť pokožku o 10 rokov. Interval medzi nasledujúcimi sedeniami je potrebné individálne posúdiť so špecialistom.

Coolifting je obľúbený
aj u celebrít ako je
Kim Kardashian, Vogue Williams alebo Gwyneth Paltrow

Výhody procedúry

Bez skalpela

Coolifting je efektívna a neinvazívna procedúra

Bezbolestne

Procedúra je úplne bezbolestná

Rýchlo

Jedna procedúra trvá približne 5 minút

Cena sedenia

139 EUR

cena za jedno sedenie

Séria sedení

999 EUR

cena za 10 ošetrení

Sedenie sa môže opakovať každý 4. deň

Pred každým zákrokom alebo procedúrou je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.