Chirurgia kože >>

Koniec
ovisnutej kože

Odstránte prebytočnú kožu a sformujte svoju postavu do dokonalosti...

Chirurgia kože >>

Koniec
ovisnutej kože

Odstránte prebytočnú kožu a sformujte svoju postavu do dokonalosti...

Korekcie prebytočnej kože - Abdominoplastika

Abdominoplastika - korekcia previsu brucha je riešenie pre nadmerne ovisnuté pendulujúce brucho, ktoré vzniká najčastejšie po veľkom úbytku hmotnosti, alebo úbytku jeho objemu. Predstavuje mnohokrát nielen estetický, ale aj hygienický problém. U žien je to najčastejšie po tehotenstve, alebo rýchlej redukcii váhy, kedy sa koža s podkožným tukom, často poškodená striami, neprispôsobí a zostáva v nadbytku. Často je stav sprevádzaný ochabnutím brušnej steny spolu s rozostupom (diastázou) priamych brušných svalov, ktorá je príčinou „vystrčeného“ či „ovisnutého“ brucha.

Cieľom abdominoplastiky je redukcia nadbytočnej kože, podkožného tuku s eventuálnou elimináciou diastázy a prítomných strií (trhliniek kože, ktoré vznikajú pri nadmerne rýchlom náraste telesnej hmotnosti), spevnenie a korekcia poklesnutého brucha do krajšieho postavenia. Podľa rozsahu poklesu a klinického nálezu terapeutický plán určí plastický chirurg (kompletná abdominoplastika, miniabdominoplastika, obrátená abdominoplastika a iné).

Abdominoplastika je zákrok vhodný pre pacientov s prebytkom kože v oblasti brucha, ktorú sa nedarí odstrániť cvičením. Odstránením ovísajúceho brucha dosiahnete krajšiu postavu v krátkom čase.

Čo dosiahnem abdominoplastikou?

štíhlejší pás

ploché brucho

krajšie krivky

spevnenei svalov

menší pupok

1.) Abdominoplastika rieši prevísajúcu prednú brušnú stenu, ktorá sa takto vyformovala po tehotenstvách alebo po radikálnom schudnutí, či pod genetickým vplyvom.

2.) Abdominoplastikou sa predná brušná stena napne a nadbytok kožného a podkožného tkaniva sa odstráni. V podstate sa jedná o lifting.

3.) Abdominoplastika má okrem vyformovania brucha aj iné pozitíva. Zošitím rozostúpených priamych brušných svalov sa vytvorí driek a priehlbina v strede nad pupkom. Venušin pahorok ohanbia tlačený previsom brušnej kože nadol sa povytiahne do svojej pôvodnej polohy.

Časté otázky

Som vhodným kandidátom na operáciu?
Chirurgický zákrok vyhľadávajú najmä ženy po tehotenstve, alebo po výraznom schudnutí.

Sú nejaké obmedzenia?
Zákrok nie je vhodný pre každého. Pacient, ktorý má v pláne výraznú redukciu hmotnosti a ženy, ktoré plánujú tehotenstvo by mali so zákrokom počkať.

Cena zákroku

od 200 EUR

Výsledná cena a náročnosť zákroku sa určí pri osobnej konzultácii s lekárom na našej klinike

Výhody zákroku

Bezbolestne a bezpečne

Zákrok prebieha v lokálnej alebo celkovej anestézii

Dlhotrvajúci efekt

Invazivný zákrok, ktorý však prináša dlhodobý a trvácny výsledok

Rekonvalescencia

Návrat do bežného života stanoví lekár v závislosti od náročnosti zákroku.

Pred každým zákrokom je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku. K laserovej liposukcii sú potrebné základné krvné testy.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.

  © Magnifica Clinic, s.r.o. | Ochrana osobných údajov