Plastická chirurgia >>

Korekcia, ktorá
zmení vaše ja

Korekcia nosa dodáva predovšetkým vyššie sebavedomie vďaka konečne nadobudnutej vnútornej spokojnosti so sebou. No nie je len estetickým zákrokom, ale operácia vie komplexne zlepšiť dýchanie.

Plastická chirurgia >>

Korekcia, ktorá
zmení vaše ja

Korekcia nosa dodáva predovšetkým vyššie sebavedomie vďaka konečne nadobudnutej vnútornej spokojnosti so sebou. No nie je len estetickým zákrokom, ale operácia vie komplexne zlepšiť dýchanie.

Korekcia nosa - rhinoplastika

Nos popri očiach a lícnych kostiach spoluutvára výraz našej tváre a práve on je tým najdominantnejším a najviac zapamätateľným aspektom našej tváre. Je na očiach pri každom kontakte a jeho nedokonalosti si všíma každý. Je na nás, či sa s drobnými chybičkami naučíme spokojne žiť alebo či sa rozhodneme každodenné pochyby rázne odstrániť raz a navždy. Pretože vnútorná nespokojnosť práve s touto časťou tela vie u mnohých pretrvávať roky.

Výsledkom bude nos primeraný ostatným črtám tváre. Zlepší sa profil.

Chirurgická úprava nosu rozhodne nie je iba estetickým zákrokom, operácia prispieva k lepšej schopnosti pacienta dýchať a zlepšuje mu tak aj kvalitu života. Kým funkčnosť operácie výrazne upraví dýchanie pacienta, prípadne je možné s jej pomocou odstrániť aj chronické chrápanie, estetický dopad, ktorý má operácia na život a psychológiu pacienta je nedoceniteľný. Úspešný zákrok prispieva k celkovej telesnej a duševnej pohode.

Okrem estetického prínosu sa po operácii komplexne zlepšuje dýchanie a je ňou možné odstrániť i problémy s chrápaním.

Časté otázky

Ako zákrok prebieha?
Lekár vymodeluje nos redukovaním alebo zväčšovaním veľkosti, odstraňovaním hrboľov, následne prispôsobí požadovanému výsledku špičku nosa a chrbát, ktorý tvorí veľkú časť profilu tváre , zároveň je možné týmto zákrokom odstrániť u pacienta dýchacie obtiaže, ak sa nejaké vyskytujú, môže byť operácia kombinovaná s odstránením chýb nosnej prepážky.

Aké časti nosa je možné upraviť?
Riešime korekcie kostnej a chrupavkovej časti a celkovo veľkosti , tvar, symetrie a odstránime deformácie nosa.

Čo je potrebné k zákroku?
Rhinoplastike predchádza veľmi dôsledná konzultácia a predoperačné vyšetrenia, aby lekár zhodnotil, aký bude najlepší zvolený typ operácie.

Ako dlho trvá rekonvalescencia?
Návrat do aktívneho života po zákroku trvá približne 2 týždne. Menšie modriny a opuch po zákroku by mal vymiznúť do týždňa. Ak bol upravovaný aj skelet, je potrebné pár dní nos fixovať dlahou. Definitívny výsledok zákroku môžeme posúdiť až po pol roku, kedy sa ukončí formovanie mäkkých tkanív nosa.

Ponúkame:

- korekciu kostenej a chrupavkovej časti
- korekciu tvaru a symetrie
- odstránenie deformít nosa

Cena zákroku

od 950 EUR

Výsledná cena a náročnosť zákroku sa určí pri osobnej konzultácii s lekárom na našej klinike

Výhody zákroku

Bezbolestne a bezpečne

Zákrok prebieha v lokálnej alebo celkovej anestézii

Dlhotrvajúci efekt

Invazivný zákrok, ktorý však prináša dlhodobý a trvácny výsledok

Rekonvalescencia

Návrat do bežného života vyžaduje 14 dní

Pred každým zákrokom je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku. K laserovej liposukcii sú potrebné základné krvné testy.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.

  © Magnifica Clinic, s.r.o. | Ochrana osobných údajov