Plastická chirurgia >>

Korekcie, ktoré
uberú roky

Padajúce viečka, prevísajúca koža a tukové vačky v okolo očí sú častým problémom, ktorý sa s pribúdajúcim vekom týka mnoho ľudí, ale my máme na to riešenie.

Plastická chirurgia >>

Korekcie, ktoré
uberú roky

Padajúce viečka, prevísajúca koža a tukové vačky v okolo očí sú častým problémom, ktorý sa s pribúdajúcim vekom týka mnoho ľudí, ale my máme na to riešenie.

Korekcia očných viečok- blepharoplastika

Pokožka na očných viečkach je totiž veľmi jemná a navyše je najviac vystavovaná vplyvom okolia. Následkom toho v tejto časti tváre bývajú viditeľné prvé prejavy starnutia pleti. Vekom totiž dochádza nielen k strate elasticity kože ale aj tvorbe kožných nadbytkov na viečkach. Vznik ovisnutých viečok môže byť ovplyvnený faktormi ako dedičnosť, typ kože, životospráva, alergie, ochorenia obličiek atď. Nejde však len o chybu estetickú, ale aj funkčnú, ktorá vyvoláva pocit únavy a bolestivosť očí.

Plastická operácia viečok, alebo aj blefaroplastika, je v podstate kozmetická úprava horných alebo dolných očných viečok, pomocou ktorej sa odstránia podkožné tukové vankúšiky a koriguje sa ich pokles (ptóza). Plastikou viečok sa tak zbavíte staršieho a unaveného vzhľadu.

Podľa dohody s pacientom a podľa stavu tkaniva je možné zákrok vykonať samostatne len na horných resp. len na dolných viečkach, prípadne zákrok skombinovať. Pokiaľ sú problémom spodných viečok len tukové vačky a nie je potrebné odstraňovať nadbytok kože, operáciu je možné previesť z vnútornej strany viečka cez spojivku, takže jazvy po zákroku ostanú ukryté.

Ak trpíte poklesom viečok alebo sa vám tvoria tzv. vačky po očami, je dobré podrobiť sa ich korekcii čo najskôr a zákrok zbytočne neodkladať. Výsledky tak budú výraznejšie a s dlhodobejším efektom. Plastická operácia viečok zlepší vaše videnie, vzhľad a sebavedomie.

Zbavte sa staršieho a unaveného vzhľadu na ďalšie roky a získajte tak nielen lepšie sebavedomie.

Časté otázky

Ako zákrok prebieha?
Zákrok sa vykoná zväčša v lokálnej anestézii, kedy môžu byť operované zároveň horné aj dolné viečka oka. Operatívne sa pri zákroku odstráni prebytočná koža, tukové vyskočenie a niekedy tiež časť poklesnutého svalu. Vrásky, nadbytok kože či tukové vačky sa operujú v záhybe na horných a tesne pod okrajom dolných viečok. Celý zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii.

Aký je postup po operácii?
Po operácii sa vyskytujú lokálne krvné podliatiny a opuchy, ktoré zmiznú za 10-14 dní. Postupne odoznie a zjemní sa výzor jaziev a výsledok operácie je viditeľný asi za 6 mesiacov.

Riešite aj tukové váčky?
Ponúkame nielen korekciu horných a dolných viečok, ale aj odstránenie tukových váčkov.

Ponúkame:

- korekciu horných viečok
- korekciu dolných viečok
- odstránenie tukových váčkov

Cena zákroku - jesenná akcia

790 EUR

Výsledná cena a náročnosť zákroku sa určí pri osobnej konzultácii s lekárom na našej klinike

Výhody zákroku

Bezbolestne a bezpečne

Zákrok prebieha v lokálnej anestézii

Dlhotrvajúci efekt

Invazivný zákrok, ktorý však prináša dlhodobý a trvácny výsledok

Rekonvalescencia

Opuchy zmiznú za 10-14 dní

Pred každým zákrokom je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku. K laserovej liposukcii sú potrebné základné krvné testy.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.

  © Magnifica Clinic, s.r.o. | Ochrana osobných údajov