Zdravie >>

Masáže
NIe len pre uvolnenie tela

Masáž je považovaná za vynikajúci liečebný postup, vhodný nielen ako prostriedok v boji proti stresu a napätiu, ale aj proti vznikajúcim traumám a chorobám.

Zdravie >>

Masáže
NIe len pre uvolnenie tela

Masáž je považovaná za vynikajúci liečebný postup, vhodný nielen ako prostriedok v boji proti stresu a napätiu, ale aj proti vznikajúcim traumám a chorobám.

Vyberte si z ponuky masáží

Na mieru vašich potrieb sme pripravili široký výber masáží, ktoré navrátia vaše telo a myseľ do pohody.

Klasická celotelová masáž

Relaxačná celotelová masáž

Aroma masáž špeciál

Športová špeciálna
masáž

Anti celulitídna masáž

Reflexná masáž chodidiel

Prečo masáž na našej klinike?

Profesionálny tím

Terapeuti s dlhoročnou praxou sa postarajú o vaše telo

Individuálny prístup

Radi vám poradíme ako sa starať o svoje telo a pohodu

Pravidelné termíny

Radi vám dohodneme kalendár na najbližšie obdobie

Klasická celotelová masáž

Klasická masáž je považovaná za vynikajúci liečebný postup, vhodný nielen ako prostriedok v boji proti stresu a napätiu, ale aj proti vznikajúcim traumám a chorobám. Je najviac využívaná pre širokú oblasť jej liečebných účinkov a zároveň malú záťaž organizmu. Jedným z hlavných účinkov klasickej masáže je uvoľnenie svalstva, odbúranie napätia a stresu, čím prináša úľavu celému organizmu.

Výhody

 • zlepšuje prekrvenie jednotlivých oblastí tela, pomáha vylučovať škodlivé látky a aktivuje imunitu tela
 • pôsobí relaxačne, uvoľňujúco, omladzujúco a zintenzívňuje krvný obeh
 • zmierňuje bolesť, upravuje biochemickú hladinu organizmu, napomáha rýchlejšej liečbe z chorôb a zranení
 • uvoľňuje napäté svalstvo a pomáha odstrániť zatvrdliny na svaloch a úponoch, súvisiace so zlým držaním tela a so stresom

 • prekrvuje kožu, čím dochádza k zvýšenému prísunu kyslíka, živín a ochranných látok
 • podporuje vyprázdňovanie povrchových žíl, lymfatických ciev, sekréciu potných žliaz a odplavuje odpadové látky z tela
 • vyživuje kĺby a pôsobí preventívne proti artróze
 • relaxuje či tonizuje svaly (podľa zamerania hmatov), zlepšuje výživu tkaniva, reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány

Cena

60 EUR / 50 min

Klasická celo-telová masáž​

Relaxačná celotelová masáž

Zrýchlené životné tempo spôsobuje nevyhnutnú akumuláciu stresových hormónov (kortizolu) v tele. Zvýšená hladina tohto hormónu môže viesť k nespavosti, bolestiam hlavy, ba dokonca k problémom s tráviacimi orgánmi. A práve relaxačná masáž spôsobuje dobrú náladu, stimuluje relaxáciu a považuje sa za prvý krok, ktorý má telu pomôcť zbaviť sa stresových hormónov.
Relax masáž je mierna, príjemná masáž rúk, ktorá kombináciou toku energie dosiahne relaxáciu tela. Zameriava sa na výživu tela za účelom zvýšenia celkového zdravia. Slúži na prevenciu stresu a únavy, ako aj na uvoľnenie svalov.

Je to súhrn jemných masážnych hmatov, ktoré sa zameriavajú na uvoľnenie svalového a psychického napätia. Má priaznivý vplyv na lymfatický systém, metabolizmus, nervový a tráviaci systém. Uvoľňuje, upokojuje a regeneruje stuhnuté a unavené svalstvo namáhané jednostranným zaťažením, preťažením alebo naopak nedostatkom pohybu či napätím vyvolaným stresom. Relaxačná masáž spôsobuje dobrú náladu, stimuluje relaxáciu a považuje sa za prvý krok, ktorý má telu pomôcť zbaviť sa stresových hormónov. Je možné vykonať relaxačnú masáž celého tela, alebo čiastočnú relaxačnú masáž určitých častí tela (nohy, chodidlá, chrbát, paže, brucho, hrudník, krk a tvár). Náš recept je cítiť kúzlo relaxačnej masáže celého tela. Takto sa budete cítiť sviežo a uvoľnene, vaše svaly budú bez napätia. Naši terapeuti si navyše všimnú, či je niektorá časť vášho tela pod veľkým napätím alebo zranená, takže budete vedieť, ktorá masáž je v budúcnosti najlepšie zvoliť.

Cena

60 EUR / 50 min

Relaxačná celotelová masáž

Športová masáž

Športová masáž je veľmi podobná klasickej, je však prispôsobená špeciálne pre športovcov a osoby, ktoré podávajú zložitejšie fyzické výkony. Od klasickej masáže sa líši najmä v rytme a intenzite masážnych hmatov. Slúži v prvom rade na zvýšenie kondície a uvoľnenie po náročnej fyzickej záťaži. Zároveň je vynikajúcou voľbou z hľadiska prevencie pri úrazoch. Športová masáž Táto masáž sa odporúča športovcom aj rekreačným hráčom.

Existuje niekoľko druhov športových masáží:

Masáž, ktorá sa koná po tréningu, alebo dlhotrvajúca svalová námaha, zabráni tvorbe kyseliny mliečnej, alebo ju odstráni, ak už došlo k jej hromadeniu. Nahromadená kyselina mliečna sa mení na kalcifikáciu, ktorá môže spôsobiť svalové napätie a dokonca aj bolesť.

K dispozícii sú tiež športové masáže, ktorých úlohou je oprava najbežnejších športových úrazov (džbánový lakeť, tenisový lakeť, plávajúce rameno, skákajúce koleno atď.). Táto masáž sa odporúča, aj keď nedošlo k žiadnym zraneniam, ale sval je unavený, takže cieľom masáže je znížiť napätie a uvoľniť ho.

Športové masáže sa často používajú na prípravu športovcov na súťaž, zápas atď. Táto masáž uvoľňuje periférny nervový systém a pripravuje telo na nový tréning.

Športové masáže zlepšujú krvný obeh vo svaloch, vďaka čomu je pripravený na nasledujúce úsilie. Ak ste rekreačným hráčom, športová masáž bude pre vás veľmi prospešná, pretože rekreační hráči s väčšou pravdepodobnosťou zažijú odber laktózy, ktorý by sa, ak nebude včas ošetrený, stal vážnym problémom a bolestivým stavom.

Cena

60 EUR / 45 min

Športová masáž

Antistresová masáž

Protistresová masáž je kombináciou terapeutickej masáže chrbta a relaxačnej masáže.

Okrem toho, že pomáha zmierňovať stres, používa sa antistresová masáž na nastolenie rovnováhy, ale tiež na odstránenie napätia a bolestivých stavov. Klinické štúdie preukázali, že pravidelná masáž nielenže zbavuje telo stresu, a tým bráni zníženiu imunitného systému, ale tiež zlepšuje celkové fungovanie imunitného systému, zvyšuje vylučovanie serotonínu a zvyšuje počet buniek, ktoré sú prvou líniou obrany imunitného systému. Antistresová masáž sa často používa ako prirodzený spôsob odstránenia a zníženia bolesti u ľudí s chronickými chorobami. Narušená kvalita spánku je spôsobená mnohými problémami a masáž je jedným z najlepších „liekov“ na nespavosť. Táto masáž redukuje hormonálny stres, kortizol, čo významne ovplyvňuje znižovanie napätia a nervozity. Na túto masáž sa používajú špeciálne antistresové oleje, ktoré majú účinok aromaterapie, pretože stimulujú centrálny nervový systém pomocou čuchu, čo sa týka relaxácie.

Cena

60 EUR / 50 min

Antistresová masáž

Masáž chodidiel

Na chodidlách sú zóny, ktoré zodpovedajú všetkým orgánom a žľazám v tele, ako aj viac ako 70 000 nervových zakončení. Masážou nôh alebo stimuláciou určitých bodov na nohách možno odstrániť rôzne problémy alebo blokády, ktoré bránia normálnemu fungovaniu nášho tela. Táto masáž sa ukázala ako veľmi účinná pri liečbe častých bolestí hlavy, športových úrazov, problémov s chrbticou, menštruačných problémoch ... Masáž nôh sa odporúča aj vtedy, keď nemáte žiadne zdravotné problémy, pretože je veľmi príjemná, ale tiež zlepšuje funkciu všetkých orgánov v tele, koncentráciu, odbúrava stres a zvyšuje vašu produktivitu. Masáž nôh uvoľní, osvieži telo a prinesie pocit ľahkosti v nohách. Účinok je rovnaký ako pri masáži celého tela, preto ho možno použiť ako špeciálnu masáž, ale aj v rámci inej masáže.

Cena

60 EUR / 50 min

Masáž nôh

Masáž chrbta + šije

V dnešnej dobe sedavých zamestnaní s nízkou frekvenciou pohybu je možno práve táto kombinácia to pravé čo vám dopraje uvoľnenie stuhnutej šije a chrbta.

Cena

28 EUR / 30 min

Masáž chrbta + šije

Aroma masáž špeciál

Obzvlášť vhodná po náročnom dni alebo náročnom životnom období. Táto masáž prispieva k celkovému uvoľneniu a harmonizácii tela i mysle. Vykonáva sa veľmi dlhými a pomalými ťahmi za použitia luxusného masážneho oleja s aromaterape­utickými účinkami. Počas procedúry dochádza k prehriatiu a prekrveniu organizmu. Okrem toho vplýva aj na odbúranie stresu či napätia a zlepšenie kvality spánku.

Cena

60 EUR / 50 min

Aroma masáž špeciál

Anticelulitídna masáž

Celulitída už nebude problém. Okrem toho, že budete vyzerať krajšie, po týchto masážach budete zdravší, pretože vaše telo bude zbavené toxínov. Prináša viaceré výhody pre vašu pokožku a telo:

 • Anticelulitídna masáž je najprirodzenejší spôsob, ako sa zbaviť toxínov nahromadených v tukových bunkách. .
 • Okrem odstránenia celulitídy zlepšuje aj cirkuláciu a napätie pokožky.
 • Masáž pomáha odstrániť tukové tkanivo z pokožky a rovnomerne ho rozložiť, takže celulitída je vo veľmi krátkom čase menej viditeľná.

 • Ošetrenie proti celulitíde priamo ovplyvňuje samotný povrch pokožky a stimuluje cirkuláciu.
 • pomôže vašej pokožke sprísniť sa, získať viac výživných látok z krvi, obnoviť kolagén, ktorý ovplyvňuje jej pevnosť a pružnosť, a tiež zbaviť sa toxínov, ktoré sú zachytené vo forme celulitídy v pokožke

Cena

60 EUR / 40 min

Anticelulitídna masáž

Pred návštevou je potrebná rezervácia termínu mailom, telefonicky alebo cez kontaktný formulár.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.

  © Magnifica Clinic, s.r.o. | Ochrana osobných údajov