O nás >>

Náš tím

Naša klinika a odborný tím zložený z profesionálov
s rôznou špecializáciou je pripravený splniť Váš sen
o krásnom tele a sebavedomom ja.

Naša misia >>

O nás

Naša klinika a odborný tím zložený z profesionálov s rôznou špecializáciou je pripravený splniť Váš sen o krásnom tele a sebavedomom ja.

Lekári Magnifica Exclusive Clinic

Naša klinika prináša moderný prístup v oblasti estetickej medicíny založený na dlhoročných skúsenostiach a odbornosti jej špecialistov, ktorí sú najväčšími garantmi spokojnosti našich klientov.

Magnifica Exclusive Clinic je pokračovateľom myšlienky a hodnôt Kliniky Victoria Regia, ktorá ako jedna z prvých v Európe začala poskytovať najmodernejšie postupy neinvazívnej estetickej medicíny. Najväčší ohlas prinieslo zavedenie neinvazívnej liposukcie SlimLipo, ktoré výrazne zmenilo spôsoby vykonávania liposukcie v celom svete.

Naši špecialisti

MUDr. Eliška Kubíková

Od roku 2005 je docentkou Anatomického ústavu Lekárskej fakulty UK a v roku 2009 sa stala aj jeho prednostkou. Má na konte viac ako 120 vedeckých a odborných publikácií, citácií doma i v zahraničí, je spoluautorkou šiestich monografií, vysokoškolských skrípt, kompletnej odbornej výtvarnej dokumentácie v dvoch monografiách. V roku 2011 bola zaradená medzi osobnosti, ktoré výrazne ovplyvnili slovenskú spoločnosť, v publikácii WHO is WHO v Slovenskej republike.

MUDr. Tomáš Paduch

Špecialista na laserové liposukčné techniky s dlhoročnými skúsenosťami a so širokým zástupom spokojných klientov, ktorých neuveriteľný počet predstavuje vyše 7000. Množstvom vykonaných liposukčných zákrokov sa zaraďuje medzi európsku špičku v obore.

MUDr. Viliam Fischer

V roku 1998 realizoval prvú úspešnú transplantáciu srdca na Slovensku a okrem mnohých domácich a zahraničných ocenení mu bolo udelené najvyššie štátne vyznamenanie. Počas svojej bohatej medícínskej kariéry sa veľa rokov denno-denne stretával s pacientmi, ktorých na operačný stôl "dostali" práve faktory spojené s nezdravým životným štýlom a zlou životosprávou. Na našej klinike vedie poradňu zdravia, ktorá sa snaží vrátiť životosprávu späť do správnych koľají.

O Magnifica Exclusive Clinic

Viac ako 10 ročné skúsenosti

Klinika čiastočne nadväzuje v zložení tímu a služieb na Kliniku Victoria Regia, ktorá ponúkala ako jedna z prvých v Európe neinvazívne estetické zákroky.

Krása aj zdravie

Magnifica Clinic ponúka široký záber procedúr v oblasti estetickej medicíny, ale i prevencie a zdravia pod jednou strechou

Individuálny prístup

V prípade každého pacienta dbáme na diskrétny a individuálny prístup k jeho potrebám.

Zdravie >>

Zdravotná poradňa
prof. Viliama Fischera

Navštívte špičkového odborníka, uznávaného nielen na Slovensku i v zahraničí. Obezita už dávno nie je "iba estetickým problémom".

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.