Omladenie tváre >>

Získajte opäť pružnú a mladistvú tvár s úsmevom

Bez jaziev a skalpela bude vaša pleť opäť hladšia, pružnejšia a elastickejšia. Vďaka bio kompatibilnému materiálu, ktorý nevyvoláva žiadne reakcie. Šetrný zákrok s porovnateľným výsledkom ako chirurgickom faceliftingu.

Omladenie tváre >>

Získajte opäť pružnú a mladistvú tvár s úsmevom

Bez jaziev a skalpela bude vaša pleť opäť hladšia, pružnejšia a elastickejšia. Vďaka bio kompatibilnému materiálu, ktorý nevyvoláva žiadne reakcie. Šetrný zákrok s porovnateľným výsledkom ako chirurgickom faceliftingu.

Niťový lifting tváre

Omladenie tváre nitovým liftingom je excelentné riešenie opadlej kože alebo vrások na tvári. Niťový lifting je momentálne odborníkmi vysoko uznávanou procedúrou, nakoľko je miniinvazívny a výsledky sú porovnateľné ako po chirurgickom faceliftingu. Pomocou špeciálne vyrobených nitových vlákien, jemnou aplikáciou do podkožia pozdvihneme opadlé líca, padnuté kútiky úst, vypnutie nasolabiálnych vrások,odstránenie vrások okolo očí a na čele. Niťové vlákna sa po čase vstrebú a nechajú len kolagenovú sieť. Procedúra trvá necelú hodinku, je bezbolestná a komfortná. po zákroku môžete ihneď fungovať, ale treba obmedziť mimické pohyby tváre aspoň na 7 dní.

Niťový lifting umožňuje zdôraznenie a vyhladenie tváre, vypnutie ochabnutej pokožky, ktorej navráti pružnosť. Celý zákrok trvá chvíľu a okamžitý výsledok oceníte. Všetko prebieha v lokálnej anestéze bez skalpela.

Časté otázky

Ako niťový lifting prebieha?
Na lifting tváre sa používajú krátke vlákna, ktoré sa pomocou ihly zavedú do pokožky. Táto metóda je mimoriadne účinná na zdôraznenie a vyhladenie kontúr tváre. Dĺžka vlákien závisí od miesta a účelu použitia a efektu aký požadujeme dosiahnuť. Vlákno aktivuje fibroplasty, ktoré sú zodpovedné za tvoru kolagénu. Vďaka kolagénu je pokožka pružnejšia. Pri správnom použití nie je možne vlákno vidieť alebo cítiť. Po zavedení vlákna do vráskami postihnutej pokožky sa spustí stimulácia, ktorá podporuje regeneráciu pokožky.Ťah, ktorým pôsobí vlákno na pokožku, spôsobuje liftingový efekt, ktorý redukuje vrásky a vzpružuje ochabnutú pokožku. Zmena je viditeľná okamžite po aplikácii ale až po 2-3 mesiacoch je vidieť konečný efekt. Vlákno sa úplne rozpustí.

Aké sú oblasti použitia?
 • Horná časť paží + stehná
 • Čelo
 • Líca
 • Tvárové kontúry
 • Krk


 • Aké sú výhody niťového liftingu?
 • Okamžitý účinok
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia
 • Žiadne rezy alebo jazvy
 • Absorbovateľné nite
 • Vhodné pre kombinovanú liečbu


 • Výhody zákroku

  Bez skalpela

  Niťový lifting patrí medzi málo invazívne metódy

  Bezbolestne

  Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii

  Rýchlo

  Procedúra trvá necelú hodinu

  Cena zákroku

  od 300 EUR

  Výsledná cena a náročnosť zákroku sa určí pri osobnej konzultácii s lekárom na našej klinike

  Pred každým zákrokom alebo procedúrou je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku.

  Dohodnite si stretnutie

   *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

   *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

   Follow Magnifica

   Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

   Club Magnifica

   Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.