Odstránenie potenia >>

V pohode za každých
okolností  

Nadmerné potenie je nepríjemné pre každého muža či ženu a neraz so sebou prináša sociálny diskomfort. Odteraz môžete tento problém odstrániť metódou bez vedľajších účinkov a s dlhodobým efektom.

Odstránenie potenia >>

V pohode za každých  okolností

Nadmerné potenie je nepríjemné pre každého muža či ženu a neraz so sebou prináša sociálny diskomfort. Odteraz môžete tento problém odstrániť metódou bez vedľajších účinkov a s dlhodobým efektom.

Trvalé odstránenie potenia

Nadmerné potenie alebo aj Hyperhidróza spôsobuje predovšetkým zdravotné problémy ako dehydratácia, strata solí v organizme, zhustenie krvy dôsledkom čoho následne môžu pacienti trpieť poruchami metabolizmu či obehu. Nadmerné potenie sa celého tela môže byť vyvolané poruchou štítnej žľazy, cukrovkou, obezitou či klimaktériom. Prvotná liečba sa preto musí zamerať na odstránenie základného ochorenia v tele. Nadmerné potenie so sebou okrem zdravotných potiaži prináša aj estetický problém, ktorý pre mnohých predstavuje sociálny diskumfort a je rovnako nepríjemný ako pre mužou tak i pre ženy.

V dnešnej dobe nájdete rozličné spôsoby liečby hyperhidrózy. Od liekov, mastičiek či antiperspirantov, až po liečbu botulotoxínom. Väčšina z nich však nemá trvalý efekt. Jedným často využívaným prostriedkom v odstraňovaní potenia sa je botulotoxín (botox). Liečba sa zameriava na potláčanie nervových impulzov. Zákrok je však nutné opakovať a po aplikácii sa môžu prejaviť vedľajšie účinky ako bolesť hlavy, obmedzená motorika dlaní (v prípade aplikácie botoxu do rúk) alebo syndróm chrípky. Medikamentózna liečba prostredníctvom liekov tiež blokuje nervový systém a tým bráni výraznému poteniu.

Na trhu už existuje nová a omnoho účinnejšia metóda, ktorá vám nespôsobí žiadne vedľajšie účinky a neohrozí ani vašu pečeň ako väčšina liekov. Ide o laserovú operáciu, ktorá odstráni nadmerné potenie natrvalo. Ide o bezpečnú, mini invazívnu operáciu, ktorá sa realizuje cez lokálnu anestézu a jej výsledky dosahujú až neuveriteľnú 90% úspešnosť v trvalom odstránení potenia. Obnova potných žliaz je u každého individuálna, a preto sa môže stať, že zákrok bude nutné zopakovať po 3-6 rokoch. Na našej klinike vám pomôžeme pomocou nizkoinvazivnej laserovej metódy tento problém odstrániť až v dlhodobom horizonte oproti bežne používanej metóde s použitím botulotoxínu.

Ponúkame Vám riešenie s dlhodobým efektom a rýchlou rekonvalescenciou. Tento jednorazový zákrok vám umožní život bez nepríjemných problémov a poskytne vám komfort, ktorý si zaslúžite.

Časté otázky

Ako zákrok prebieha?
Laser asistovaná deštrukcia axilárnej hyperhidrózy je chirurgický zákrok, ktorý je považovaný za menej invazívny a prebieha v lokálnej anestézii. Cez približne 2 mm ranku sa zavedie optická kanyla, ktorá prostredníctvom laserového lúču odstráni potné žľazy. Na našom pracovisku využívame ponúkame zákrok pomocou certifikovaného prístroja Medart.

Aké sú výhody zákroku oproti iným metódam?
Zákrok nesprevádzajú vedľajšie účinky a neohrozí ani vašu pečeň ako väčšina liekov.

Ako dlho zákrok trvá?
Celý zákrok trvá v priemere 15 až 60 minút v závislosti od oblasti, ktorá je ošetrovaná.

Je výsledok trvalý?
Z pomedzi dostupných metód dosahuje najdlhodobejšiu trvácnosť, ktorá sa odhaduje priemerne na 3 - 4 roky.

Je zákrok invazívny?
Po zákroku môže pacient bežne fungovať v priebehu pár hodín po zákroku. Úplné uzdravenie zvyčajne trvá 4 až 7 dní.

Výhody zákroku

Takmer bez skalpela

Ponúkame efektívnu a málo invazívnu metódu

Bezbolestne

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii

Rýchla rekonvalescencia

Úplné uzdravenie zvyčajne trvá 4 až 7 dní.

Cena zákroku

od 1700 EUR

Výsledná cena a náročnosť zákroku sa určí pri osobnej konzultácii s lekárom na našej klinike

Pred každým zákrokom je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.