Estetická chirurgia >>

Efektívne
omladenie pleti

Doprajte svojej pleti jemnosť a pružnosť s retinolovým peelingom. A rozjasnite tak svoju tvár. Zároveň odstránite pigmentové škvrny a zjednotíte farebný odtieň pleti.

Estetická chirurgia >>

Efektívne omladenie pleti​

Doprajte svojej pleti jemnosť a pružnosť s retinolovým peelingom. A rozjasnite tak svoju tvár. Zároveň odstránite pigmentové škvrny a zjednotíte farebný odtieň pleti.

Retinolový peeling

Retinolový peeling vyhladzuje jemné linky a vrásky, pomáha zmierniť prejavy akné a jeho následky, napr. jazvy. Spevňuje pleť a zjemňuje jej štruktúru. Zároveň odstraňuje pigmentové škvrny, znižuje ich tvorbu a zjednocuje farebný odtieň pleti. Hydratuje, spevňuje a zvyšuje elasticitu pleti, zároveň podporuje tvorbu kolagénu v koži.

Efektívne omladenie a rozjasnenie pleti, ktoré pocítite aj na dotyk. Inovatívny jednostupňový povrchový peeling je vhodný na všetky typy pleti, ktorý aj zjednocuje farebný odtieň pleti.

Časté otázky

Aký je priebeh procedúry?
Na kožný povrch sa po dôkladnom očistení nanesie roztok Neostrata Retinol Peel. Ide o rýchlo vstrebateľný roztok 3% retinolu, aminofilu, neocitrátu, bisabololu a vitamínu E. Všetky tieto účinné látky pozitívne ovplyvňujú jemné linky a vrásky, ochabnutosť kože, škvrnitú pigmentáciu aj veľkosť pórov. Bisabolol pomáha pleť upokojiť a vitamín E má antioxidačný účinok. Ošetrenie pleti retinolovým peelingom sa ukončí doma po 3- 8 hodinách po aplikácii, zmytím vodou.

Aký je postup po zákroku?
Následne je potrebné sa vyhýbať slnečnému žiareniu a používať prípravky s vysokým UV faktorom. Niekoľko dní po aplikácii retinolového peelingu býva pokožka vysušená, počas tohto prirodzeného procesu sa začne vrchná vrstva kože postupne olupovať. Viditeľný peeling a olupovanie sa začnú objavovať od 2.-3. dňa po ošetrení a trvajú 3-7 dní.

Pre koho je určená?
Pre všetkých, ktorých trápi akné a mastná pleť s rozšírenými pórmi, ktorí chcú efektívne spomaliť a korigovať prejavy fotostarnutia – pigmentácie a jemné vrásky. Pre všetkých, ktorí chcú skorigovať jazvičky po akné.

Cena zákroku

od 65 EUR

Výsledná cena a náročnosť zákroku sa určí pri osobnej konzultácii s lekárom na našej klinike

Výhody zákroku

Bez skalpela

Neinvazívne povrchové ošetrenie

Bezbolestne

Zákrok je úplne bezbolestný

Rýchlo

Výsledný efekt je citeľný už krátko po zárkoku

Pred každým zákrokom je nutná osobná konzultácia, pri ktorej vám lekár okrem ceny, povie všetky dôležité informácie k zákroku. K laserovej liposukcii sú potrebné základné krvné testy.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.

  © Magnifica Clinic, s.r.o. | Ochrana osobných údajov