Dermálne výplne >>

Budte krásne a mladistve
so  značkou STYLAGE

Momentalne vám ponúkame absolutnu novinku vyplňoveho materialu s kyselinou hyaluronovu. Ceny od 230€ závislosti od množstva použiteho materiálu.

Dermálne výplne >>

Budte krásne a mladistve
so  značkou STYLAGE

Nadmerné potenie je nepríjemné pre každého muža či ženu a neraz so sebou prináša sociálny diskomfort. Odteraz môžete tento problém odstrániť metódou bez vedľajších účinkov a s dlhodobým efektom.

STYLAGE - absolútna novinka výplňového materiálu s kyselinou hyalurónovou

Prestavujeme vám radu produktov značky STYLAGE, ktorá špecialistom v oblasti dermálnych výplní.

STYLAGE BI-SOFT M
Lidokaín 2x 1 ml s Mannitolom na okamžitú korekciu povrchových línií a vrások. Výplň sa používa na dokonalé vyplnenie menších nasolabiálnych záhybov, marionetových línií, povrchových vrások, alebo ochabnuté záhyby brady. Vytvoríme tak opäť napnutú a hladkú pokožku.

STYLAGE BI-SOFT L
Lidokaín 2x 1 ml s Mannitolom na okamžitú korekciu hlbokých vrások a záhybov v hlbokej derme. Vyplniť ňou môžeme aj stredné až hlboké nosolabiálne záhyby, vyhladiť vrásčité a ochabnuté oblasti, marionetové línie, vrásky na lícach, oblasti spánkov, zmenšenie nosných hrbov alebo zdvihnutie špičiek nosa prípadne tvar ušného laloku.

STYLAGE BI-SOFT XL
Lidokaín 2x 1 ml s Mannitolom na obnovenie objemu tváre, ktorý sa časom stratil. Obnovením objemu tváre poskytuje Stylage® BI-Soft XL Lidokaín harmonickejšiu rovnováhu tvárových vlastností rekonštruovaním lícnych oblastí, lícnych kostí, brady a čľustí pre plnší, jemnejší a mladistvý vzhľad.

STYLAGE BI-SOFT XXL
2x 1 ml s Mannitolom na obnovenie objemu tváre, ktorý sa časom stratil. Obnovením objemu tváre poskytuje Stylage® BI-Soft XXL Lidocaine harmonickejšiu rovnováhu tvárových vlastností rekonštruovaním lícnych oblastí, lícnych kostí, brady a čeľustí pre plnší, jemnejší a mladistvý vzhľad.

STYLAGE BI-SOFT SPECIAL LIPS
Lidokaín 1 ml s Mannitolom zabezpečí zvýšenú výdrž výplne v perách. Na korekciu neprimeranej hornej alebo dolnej veľkosti pier, redukuje periorálne línie alebo fajčiarske vrásky nad hornou perou a obnoví prirodzený objem a hydratáciu pier. Výplň obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pre bezbolestnú aplikáciu.

Dohodnite si stretnutie

  *Zoznámil/a som sa so spracovaním osobných údajov.

  *polia označené hviezdičkou sú povinné pre odoslanie formulára

  Follow Magnifica

  Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte lákavé ponuky.

  Club Magnifica

  Krása vyžaduje pravidelnú starostlivosť, preto pre Vás pripravujeme aj vernostný program.